Monthly Archive: December 2017

Tort ślubny – czym powinno kierować się podczas jego wyboru?

Tort ślubny to bardzo ważny fragment całego wesela. W czasie jego wyboru z pewnością trzeba zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy – jego smak oraz image. Porządnym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnych tortów, dzięki czemu swobodniej wybierzemy ten, jaki będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, bo nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy albo waniliowy zdoła się okazać, że będzie on bez wyrazu, zbyt słodki czy za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak istotna. Dzięki temu znajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam pasować.

Czy powiemy, że okazuje się być skup aluminium? – czytaj na ten temat nieco więcej

Każdy rodzaj odpadów ma własne miejsce

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że każdy typ śmieci posiada własne miejsce, przez to tak ważne okazuje się być ich prawidłowe rozdzielanie. Nie wszystko mamy szansę wrzucić do głównego kosza, czasami warto rozdzielić to na inne kosze, a jeszcze odmiennym razem musimy niektóre odpady wywozić do odpowiednich skupów, w których kolekcjonują i przetwarzają tylko dany materiał.

Co robić ze zużytym sprzętem AGD?

Kupując nowiusieńki sprzęt AGD, nierzadko nie mamy pojęcia co uczynić ze starym. Oddać na złom? Wyrzucić na śmietnik? Radzimy co uczynić w takiej sytuacji, by nie łamać prawa i nie zanieczyszczać otoczenia.
Mimo, iż oprzyrządowania AGD nie wymieniamy zbyt często, w końcu jednak nadchodzi taka chwila.