Daily Archive: 3 January 2018

Miesiąc za miesiącem pędzi i ani się zorientujemy, a kolejny rok podatkowy będzie od nas wymagał rozliczenia się z dochodów

Bardzo duża liczba z nas bardzo tego nie lubi, lecz obowiązek to obowiązek i trzeba go spełnić. Jeżeli przerażają nas nie jedynie długie kolejki w urzędzie, ale i samo wypełnienie formularza powinno się wypróbować czegoś innego.
fundusze

Autor: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo duża liczba z nas już wiele razy sporządziła przez internet rozliczenia swoich przychodów i jest z tego wariantu niebywale zadowolona.

piłka nożna

Źródło: pixabay.com

Dlaczego warto składać deklarację podatkową zdalnie

Składanie formularza PIT przeważnie odkładamy na ostatnia chwilę. Nie tylko z powodu podejrzeń, że znowu będziemy musieli oddać „coś” urzędowi skarbowemu, lecz z powodu cierpienia, jakie powoduje u nas wypełnienie wszelkich formularzy i doręczenie ich do urzędu skarbowego.

Rozliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście – czyli, jak wypełnić deklarację PIT przez internet

Chcesz się rozliczyć z deklaracji PIT poprze siec internetową, ale nie masz pojęcia w jaki sposób? Jeżeli tak jest, to doskonale trafiłeś! W naszym artykule przybliżymy Ci jak to zrobić, na podstawie PIT-u numer 36, oraz ogólnikowy metoda jego wysyłki!
Wypełnianie deklaracji PIT bywa obowiązkiem wszystkich pełnoletnich osób, która to ma w posiadaniu Jakiekolwiek źródła dochodu.