Daily Archive: 1 March 2020

Nowatorskie założenia ekonomiczne odpowiedzią na prędko zmieniający się świat

Tempo nowoczesnej gospodarki a dodatkowo jej konstrukcja wymaga ciągłych zmian. Dotychczasowe założenia gospodarcze wydają się niewystarczające, a destabilizacja z początku wieku pokazała, że aktualne rozstrzygnięcia naukowe nie do końca się sprawdzają. Jak oświadcza się w publikacjach, mówi się o tym wydarzeniu jako o najogromniejszym kryzysie od okresu Wielkiego Kryzysu sprzed bez mała 100 lat.

Ekologiczne zastosowanie wody opadowej w gospodarstwie domowym

Jesienna słota sprzyja zastanawianiu się nad tym co nas otacza. Osobiście uwielbiam jesień. Warto sobie wówczas bez pośpiechu usiąść i spojrzeć na deszcz. Niekiedy wpadam na ciekawe pomysły. Mam mały ogródek i spoglądając w jego stronę myślałem jak dużo wody się marnuje. Pewnego dnia zastanawiałem się jak mógłbym temu zapobiec, zwłaszcza iż mam malutkie dzieci, i chciałbym by żyły w możliwie czystym otoczeniu.

Nie wiesz jaki prezent kupić?

Wszystkie powody są dobre aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jakiego rodzaju prezent będzie odpowiedni do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Z myślą o potrzebujących wsparcia przy doborze prezentu powstała wyszukiwarka ZnajdzPrezent.pl.