Wysoki poziom gwarantowanych obecnie rozwiązan

Trash metal oraz powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki dużą popularność zdobyły w latach 80. Warto zapoznać się dokładnie z dyskografiami bardzo cenionych artystów tamtych czasów. Entuzjaści grup takich jak Metallica czy Anthrax z pewnością polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, jaki usytuowany jest na przedmieściach Los Angeles. Zespół współpracował z następującymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.

Dyskografia zespołu muzycznego Behemoth

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/
Dziesięć lat po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, natomiast dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Obecnie członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński oraz Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Baphomet i grała black metal. Różnorodność oferowanych stylów pozwoliła na znalezienie dużej liczby słuchaczy.

Slayer – amerykańska grupa trash metalowa z lat 80.

Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, co razem z Jeffem Hannemanem, także gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył grupę muzyczną wszech czasów.

Przestudiuj więcej szczegółów w ofercie – one rzucą zupełnie nowe światło na rozpatrywaną w przedstawianym na tej stronie artykule. Zwyczajnie kliknij ten odnośnik.

Slayer od samego początku wyróżnia się swoim własnym stylem, jaki bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie prezentowane są przy użyciu tremola, a całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niezwykle najwyższym poziomie muzyki.

Behemoth oraz Slayer zespołami przygotowującymi znakomitą muzykę

Behemoth daje do dyspozycji różnorodny, choć mimo wszystko konsekwentny styl muzyczny. Komponowanie się black metalu, pagan metalu oraz dodawanie gitar akustycznych, jak również wyraźne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza niemałe zainteresowanie oraz euforię wśród entuzjastów. Nie tylko zdeklarowani fani tego konkretnego zespołu, jak również entuzjaści takiego typu muzyki stawiają na grupę do przesłuchania dyskografii.