Prawdziwi melomani mają dzisiaj ogromny wybór!

Choć typowa muzyka, ta, która jest na okrągło grana w rozgłośniach radiowych i w telewizji nierzadko wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, chociaż generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednakże potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy popularnej muzyki, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
A wiadoma sprawa: w wielu przypadkach po prostu człowiek, który niejako jest zmuszony do słuchania nieakceptowanej muzy szybko się irytuje: chociażby Doda Elektroda albo Lady Gaga faktycznie nie we wszystkich przypadkach nie wydobywają w naszej osobie zdenerwowania…

Być może milsze są chociażby blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim pochodzący z USA blues jest godny zainteresowania. Można śmiało powiedzieć, że chociaż blues to teraz styl muzyczny przeżywający znaczny regres, a może trochę nawet spadek jakości, to jednak chociażby Norah Jones dobrze pokazuje, iż blues na całe szczęście ciągle funkcjonuje, no i nie ma się aż tak beznadziejnie. Przynajmniej jakoś tak się wydaje, na tę chwilę, z perspektywy fana praktycznie każdego stylu muzycznego.

To co mocno cieszy to to, że miłośnicy piosenek mają dzisiaj bardzo duży wybór. Jeżeli jakiegoś fana muzyki interesują country płyty cd/dvd, w autentycznie kilka sekund ma możliwość wreszcie przesłuchiwać wpadające w ucho countrowe piosenki. W sumie country, identycznie jak blues nie jest może teraz bardzo modne, w dzisiejszych czasach bezapelacyjnie królują rapowe oraz popowe utwory, ale zwłaszcza prowincjonalna część USA, czyli znaczny teren, to miejsce, gdzie w dalszym ciągu muzycy grający country są bardzo lubiany (świetna muzyka powinna być zawsze pod ręką: popularne płyty z country).

Nierzadko niby zainteresowała nas mocno niech mniej popularna muzyka alternatywna (sprawdź co warto dołączyć do domowej płytoteki: blues na cd/dvd), ale cóż nam z tych zainteresowań, skoro miewamy spore problemy z tym by znaleźć spośród tak znacznej grupy alternatywnych muzyków tych, którzy w istocie mają talent, niestandardowe umiejętności wokalne. Doskonałym narzędziem do poszukiwania fajnej twórczości są bez cienia wątpliwości takie rozwiązania jak przykładowo Spotify – można w sumie powiedzieć, że to wybitne narzędzie, niemalże znające na wskroś nasz gust muzyczny.