Upominek dla Twojego dziecka, który wywoła prawdziwą radość

Kupno prezentu dla młodego człowieka może się okazać całkiem trudnym wyzwaniem. Niewielu rodzicieli wie, w co kochają się bawić nowoczesne dzieciaki. Jeszcze trudniej mają ludzie, którzy na co dzień nie mieszkają z berbeciem, który ma otrzymać upominek. O ile przechadzając się po sklepie dla maluchów czujesz się totalnie zagubiony, przeczytaj ten króciutki poradnik – z pewnością znajdziesz jakieś wyjście ze swojej sytuacji.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

By prawidłowo dobrać podarek dla malucha, warto sprawdzić, jakie są aktualnie popularne serie zabawek. Najczęsciej są to rozmaite akcesoria z postaciami z aktualnie lecących w kinie filmów. Są znane także takie serie, które są popularne od dawna – doskonałym przykładem jest tu My Little Pony (zobacz więcej). W sklepach dla dzieci można zobaczyć ogromną gamę artykułów z obrazkami tych śmiesznych kucyków. Jak da się łatwo wydedukować, My Little Pony zdobyło popularność przede wszystkim wśród płci pięknej – ale nie należy ulegać schematom, chłopcy też lubią się nimi bawić.

Świąteczne lego

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno zobaczyć w sklepach bardziej inteligentne zabawki niż legendarne duńskie klocki. Dziś niezwykle popularna jest seria Lego City (link), w której buduje się rożne budowle, znane z krajobrazu współczesnych metropolii. To doskonała frajda dla młodego człowieka, która doskonale pobudza inteligencję oraz umiejętności myślenia przestrzennego. Sporo badań, nie pisząc już o praktyce milionów rodziców, pokazało, że stawianie konstruków z klocków pobudza wyobraźnię młodego człowieka, co w przyszłości może przynieść znaczne zyski. Najprawdopodobniej spora część ze aktualnych maestrów architektury w dzieciństwie bawiła się popularnymi klockami z Danii.

Fantastycznym pomysłem na upominek dla malucha mogą być baseny ogrodowe – każdy bobas uwielbia pluskać się wodzie, kiedy na powietrzu jest skwar.

W internecie znajdziesz wiele niezwykle ciekawych artykułów – jeśli chcesz poznać kolejny – sprawdź na serwisie (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/) a nie pożałujesz!

Do takich basenów można zakupić świetne dodatki – np. wielobarwne zjeżdżalnie, które przyniosą maluchowi wiele szczęścia. Tego typu dar jest naturalnie zasadny wyłącznie, jeśli maluch ma dostęp do ogródka, chociaż można taki basen położyć przykładowo na tarasie.