Jak wybrać najlepszy i najseksowniejszy biustonosz? Które kwestie są najważniejsze? O jakich rzeczach pamiętać?

By seksowna bielizna najlepiej pełniła swoją rolę, to znaczy zapewniała piękny wygląd i wygodę noszenia, należy dobrać jej rozmiar oraz rodzaj. We właściwym dopasowaniu stanika na pewno pomocna będzie tabela z rozmiarami.

Aby z niej skorzystać trzeba na wstępie ciasno zmierzyć obwód pod biustem, natomiast następnie luźniej w biuście. Sprawdzając te oba wymiary z tabelą powinniśmy bez kłopotu stwierdzić, jaki rozmiar stanika będzie najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie warto pamiętać, żeby kupować staniki o minimalnie zaniżonym obwodzie, gdyż bielizna rozciąga się zawsze w jakimś stopniu podczas noszenia. Z pewnością nie powinno się dobierać za małej miseczki, może ona bowiem obciskać lub spłaszczać biust. Na rozmiar miseczki ma wpływ także wielkość drutu, który jest pod nią wstawiony. Rozmiar w obwodzie może zmieniać się zależnie od elastyczności zastosowanych materiałów.

Wybór staników jest tak naprawdę niesamowicie szeroki. Jednym z rodzajów jest push-up. To biustonosz o sztywnej miseczce, która ma wkładkę, można ją wyjąć. Biustonosz tego typu pomoże osiągnąć rezultat kształtnego biustu oraz wspaniałego, seksownego dekoltu. Wyjmowana wkładka dodaje piersiom objętości, zaś dobrze oraz z wielką starannością zaprojektowana sztywna miseczka będzie dbała o ich piękny kształt. Jest to doskonały wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną kreację. Inny typ to miękki biustonosz, który daje naturalny efekt. Nie posiada usztywnień i wkładek, zaś idealną linie zachowuje dzięki drutom, które są wszywane pod miskami. http://www.jagna.pl/ http://www.jagna.pl/bielizna-erotyczna-koszulki-c-51_52.html

Czasem zdarza się, że dobierając miękki biustonosz powinniśmy wybrać miseczkę mniejszą niż przy staniku push-up. Jeżeli mamy wątpliwości, powinniśmy spytać się o to w sklepie, w jakim kupujemy produkt. Tyle w temacie biustonoszy, jednak jeżeli chcemy osiągnąć zupełnie rewelacyjny efekt warto wiedzieć o dodatkowych częściach bielizny, jak seksowne figi czy pasy do pończoch. Z tymi dodatkami na pewno poczujemy się niesamowicie kobieco oraz seksownie. Podobnie jednak, jak w przypadku biustonoszy, należy wybierać je w taki sposób żeby były jak najbardziej dopasowane. Jeśli chodzi o tą część garderoby nie sensu męczyć się z za małą bielizną, wszak jest to część ubioru, którą nosimy prze cały dzień.