Którą książkę polecamy na długie popołudnia? Zobacz teraz!

Zimna najczęściej sprzyja zwiększaniu ilości przeczytanych książek. Jeśli Ty także nie wyobrażasz sobie zimy bez dobrej książki, kubka gorącej herbaty oraz paru godzin spędzanych na kanapie, wówczas oczywiście powinieneś sprawdzić, jakie konkretnie są nasze typy czytelnicze na zbliżające się zimne dni!

Powieści sensacyjne
Zimą zazwyczaj z pewnością najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju powieści szpiegowskie lub sensacyjne. Jeśli chcesz zagwarantować sobie rozrywkę na długie wieczory, wtedy na pewno powinieneś sięgnąć po dowolną serię kryminałów – jak przykładowo „Nielegalni” Vicenta Severskiego. Nie be powodu audiobook Nieśmiertelni jego autorstwa najczęściej jest wymieniany jako jednak z najlepszych książek tej jesieni. Jeżeli zaczniesz czytać trylogię Severskiego, z pewnością nie będziesz mógł się od niej oderwać na dłuższy czas.

Wejdź na autorski serwis! W nim oczekuje na Ciebie następna rewelacyjna porcja rzetelnych wpisów na ten temat. Nie zwlekaj!

Tego typu książki to doskonała propozycja na długie jesienne wieczory, nic więc nadzwyczajnego, iż zarówno książka jak również audiobook Nieśmiertelni biją wyjątkowe rekordy popularności. Jeśli chcesz sobie zapewnić dobrej jakości rozrywkę, wtedy bez wątpienia nie będziesz żałował tego wyboru.

audiobook nieśmiertelni

Autor: Urko Dorronsoro
Źródło: http://www.flickr.com
Co dodatkowo?
Zimą możesz również skupić się na wszelkiego rodzaju powieściach obyczajowych.

Zwykle są one lekko napisane, stanowią więc dobrą rozrywkę w wypadkach kiedy wracasz do mieszkania zmęczony po robocie i chcesz zwyczajnie odpocząć, nie do końca chcąc wysilać mózg na rozgryzanie trudnych zagadek kryminalnych/ Jeśli zdecydujesz się na książki obyczajowe, możesz być właściwie pewien, że jesień minie niepostrzeżenie i w bardzo ciekawej atmosferze czytelniczej.