Jak wybrać właściwą butelkę na wodę?

Czy wiesz, co jest kluczowym komponentem ludzkiego ciała? To woda – płyn, bez jakiego nie żylibyśmy dłużej aniżeli parę dni. O ile bez jedzenia możemy przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę do tygodnia. Jest nam potrzebna do życia, a dziennie powinniśmy pić ok. 2,5 litra, chyba że regularnie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, w takich wypadkach niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.

butelka na wodę

Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest wiele butelek, z których możemy skorzystać, to na wyjątkową uwagę zasługuje jedna z nich. Jest to butelka z filtrem węglowym, która przyczyni się do tego, iż wreszcie nie będziesz musiał targać do domu 5-litrowych baniaków albo następnych butelek oraz buteleczek. Czym się charakteryzuje? To nade wszystko butelka wielorazowego użytku, zatem będziemy mogli z niej korzystać przez długi czas, wystarczy oczywiście systematycznie wymieniać filtr węglowy, który jest jej najistotniejszym elementem.

Nie zwlekaj, a jeżeli zaciekawił Cię omawiany temat, to odsyłam do witryny (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/niewinne-wina-zero-procent/wina-biale/). W tym miejscu znajdziesz interesujące wątki.

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie obawiając się o zanieczyszczenia, które dostają się razem z nią. Filtr eliminuje wszystko co niekorzystne, jednocześnie zachowując cenne dla organizmu pierwiastki i minerały. Nie trzeba czekać na przefiltrowanie wody, gdyż zachodzi to automatycznie razem z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest również niezwykle stylowa, zatem możemy zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy nadejdzie czas ich wymiany – a starcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.

butelka

Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze też zainwestować w dzbanek z filtrem, by korzystać z czystej wody także w domu. Autor:

Nasz organizm w więcej niż połowie swej objętości składa się z wody, toteż pamiętajmy o jej piciu.

Jeżeli masz ochotę zdobyć bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj informacje (https://www.termofol.pl/fotowoltaika-dla-domu/montaz-paneli-fotowoltaicznych/), które zwyczajnie Cię wciągną.

Nie zastępujmy jej napojami lub za słodkimi sokami, ponieważ sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie efektywnie eliminuje z naszego organizmu niekorzystne toksyny i zwalcza wiele schorzeń, a szczególnie tych związane z żołądkiem, w tym zaparć bądź wzdęć. Dlatego jak najszybciej kupmy zaprezentowaną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się z niezrównanego smaku wody i zatroszczymy się o swoje zdrowie.