Co potrzebuje panna młoda żeby wyglądać doskonale? Jakie dodatki ze srebra są konieczne?

Każda panna młoda chce by dzień jej ślubu był niesamowity oraz doskonale urządzony. Jest cała masa kwestii do załatwienia. Sala na przyjęcie, zespół, katering, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Jednak wielkie znaczenie dla pań ma to jak będą się prezentowały na swoim ślubie. Marzą o ty by wyglądać zjawiskowo przez co sporo czasu zajmuje im znalezienie właściwego stroju oraz dodatków. O czym należy pamiętać jeżeli chodzi o kwestię ubioru dla pań?

ślub, wesele, biżuteria

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą stroju jest rzecz jasna suknia, której wybór nie jest taki łatwy. Jednak istnieje sporo dobrych salonów, gdzie możemy liczyć na wartościową poradę. Pomogą nam kupić suknię doskonałą do naszej budowy ciała. Taką, która ukryje nasze kompleksy, a eksponującą to co mamy najlepszego. Ważne jest także to, że taka suknia jest najczęściej szyta na miejscu, a przymiarki i ewentualne poprawki są dokonywane także na miejscu. Jest zatem czas by całość była taka jak chcemy. W tego typu salonach możemy również dobrać odpowiedni welon lub inną ozdobę włosów na wypadek jakbyśmy nie mieli ochoty na tradycyjne dodatki jak srebrny łańcuszek (sprawdź promocję dotyczącą produktu – złote łańcuszki damskie) – sklep Angel Srebro online.

Kolejną rzeczą są buty. Wydaje się, że nie są aż tak istotne bo prawie nie są widoczne spod sukni. W przypadku krótkiej sukienki są oczywiście całkowicie wyeksponowane. Ważne aby były wygodne. Mamy w nich spędzić w końcu całkiem sporo czasu i musimy być w stanie wytrwać na nogach do końca tak długiej uroczystości. Modele, jakie są do wyboru w wielu sklepach obuwniczych są dosyć powtarzalne. Warto pamiętać jednak, iż można samemu w jakiś sposób zmienić wygląd tych prostych butów. Parę koralików czy wstawek zakupionych w pasmanterii jest w stanie zmienić nudne obuwie w coś wyjątkowego.

obrączki srebrne na ślub

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną kwestią jest biżuteria ślubna. Najbardziej ma znaczenie kiedy mamy sukienkę z dekoltem i włosy spięte w kok. W tym wypadku jest ona ważnym uzupełnieniem całego stroju np. obrączki srebrne – Angel – sklep z srebrną bizuterią. Istotne by nie odciągała uwagi od naszej kreacji, a była taką delikatną ozdobą. Wtedy wszystko będzie się doskonale komponować oraz współgrać ze sobą. I na koniec jeszcze trzeba powiedzieć o jednym, ponieważ wiele pań pamięta z pewnością o długiej ślubnej tradycji, jaka ma przynieść szczęście, czyli należy mieć coś starego, nowego, pożyczonego i niebieskiego. Dlatego właśnie częstym dodatkiem jest również podwiązka w niebieskim kolorze, która może nie jest rzeczą konieczną, natomiast jest tak zakorzeniona w ślubnej tradycji, iż nie można się bez nie obyć.