Planszówki – rewelacyjny pomysł na spędzenie imprezy i genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zwykle większości osób gry planszowe kojarzą się jedynie z najmłodszymi dziećmi, jeśli zaś ktoś słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych ludzi, najprawdopodobniej myśli, że to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.

Okazuje się jednak, że jest zupełnie na odwrót – w obecnych czasach planszówki dla dorosłych stały się bardzo popularne i są genialnym dodatkiem do praktycznie każdej imprezy!
gry planszowe

Autor: ninare
Źródło: http://www.flickr.com
SPA

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Gry typowo imprezowe
oczywiście w gronie paru znajomych można zagrać właściwie w każdą grę planszową – problem rozpoczyna się wówczas, kiedy robicie imprezę dla większej liczby osób, a na dodatek jest to zabawa alkoholowa.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło kamerzysta kraków a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

W takich przypadkach zwykle największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ruchowe gry imprezowe – na przykład Twister jest tytułem, który zna praktycznie każdy i który oczywiście stanie się wielkim hitem praktycznie każdej imprezy. Prawdopodobnie nie ma osoby, która nie lubi grać w Twistera. Jeżeli chodzi więc o gry imprezowe, Twister bez wątpliwości będzie najlepszym tytułem.

Gry planszowe jako prezent pod choinkę?
pomysł

Źródło: http://www.flickr.com/
Planszówki będą bez wątpliwości fantastycznym podarunkiem bożonarodzeniowym nie tylko dla ludzi, którzy już zostali fanami gier planszowych, lecz także dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z planszówkami.

Jeżeli kupisz komuś fajną grę planszową pod choinkę, wtedy oczywiście możesz być niemalże pewien, że taki podarunek mu się spodoba. Zwykle w takich przypadkach zaczniecie grać od zaraz z całą rodzinę, dzięki czemu być może więcej osób złapie bakcyla planszówek, które bywają naprawdę bardzo uzależniające!