Zapachy doskonałe na wiosnę.

Kobieta ubrana w piękny zapach to ta najbardziej – seksowna. Nie bez powodu perfumy są zatem tak ważną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla subtelnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją świeżość zamknęła w prostym i eleganckim flakoniku. Prosta, szklana, z elementami metalowymi butelka wspaniale współgra z zapachem i świetnie prezentuje się na półce w łazience i w damskiej torebce. Za sprawą takiej formy perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że butelka nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zapach został wymyślony z myślą o subtelnych i seksownych kobietach, które kochają romantyczną atmosferę, a spokój duszy, serca i ciała jest dla nich niezwykle ważny. Calvin Klein Truth urzeka prostotą opakowania, jego flakon jest bardzo minimalistyczny. () Sam zapach przypomina swoją lekkością i świeżością – letni poranek. Calvin Klein Truth należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niebywałą delikatność z intensywną zmysłowością. Calvin Klein Truth to cała prawda o otaczającym nas pięknie natury. To zieleń natury – zieleń niebywale soczysta, trawiasta, wilgotna od rosy – piękna, bo naturalna. Wyraźnie czuć też koniczynę, bambus i owoce cytrusowe. Oprócz akordów zieleni i owoców cytrusowych, czuć też lekką wanilię, która wspaniale dopełnia ten zapach. Aromaty kwiatowe kreują zatem wspaniałą i subtelną woń. Zapach jest zatem lekki, elegancki, zmysłowy, energetyczny, a jednocześnie ożywczy.

Czy prezentowany materiał Cię zafascynował? W takim wypadku zobacz inny pomocny tekst (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/), który także posiada interesujące materiały.

Relaks i spokój – takie emocje towarzyszą każdorazowemu psiknięciu. Perfumy otulają skórę na długi czas, pozostawiając duszę i ciało w harmonii. Zapach działa na wszystkie zmysły i subtelnie pobudza do działania, dodając energii i radości każdego dnia. Ta woda toaletowa nadaje się w szczególności na dzień podczas ciepłych pór roku, gdyż zapach ten odświeża, pozostawiając delikatną mgiełkę. Calvin Klein Truth przeznaczony jest dla współczesnych, aktywnych kobiet, do noszenia przede wszystkim do codziennych stylizacji – do pracy czy na zakupy. Za sprawą ekscytująco kobiecej kompozycji zapachowej Truth stworzysz w każdym miejscu na świecie i o każdej porze – bardziej bezpośrednią atmosferę pełną kokieterii, intymności i pewności siebie.

markowe perfumy

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Calvin Klein Truth – to pierwszy zapach sławnego projektanta, który nie pobudza, ale uspokaja. Charakteryzuje go kontrast uzyskany dzięki połączeniu zielonej świeżości ze słodko – korzennym, ciepłym i bardzo długo trzymającym się zapachem. Trwałość produktu jest jak najbardziej zadowalająca, długo utrzymuje się na skórze. Cena towaru jest niska.