Najlepsze podarunki na wielkie okazje

Im bliżej wiosny tym więcej zaproszeń na wszelkiego rodzaju okazje. Ślub, komunia, urodziny, rocznica – wiele z nich, zważywszy na temperaturę, z pewnością będzie mieć miejsce w ogrodzie. Na pewno kupimy sobie odpowiednie ciuchy na te okoliczności, założymy elegancki, wyjściowy strój. Następną kwestią, o którą powinniśmy się zatroszczyć są podarunki.

W większości przypadków, zarówno rodzice malców, których święto celebrujemy jak i para młoda czy solenizanci preferują dostanie pieniędzy w kopercie – jest to komfortowe zarówno dla zaproszonych jak i samych obdarowanych. Jednak przy tak mało personalnym podarunku, warto sprezentować coś jeszcze od nas. Oto kilka pomysłów na niewielkie, nadprogramowe upominki.
Wesele i urodziny

prezent

Autor: daveoratox
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli obdarowanymi ludźmi mają być bliskie nam, pełnoletnie osoby nie będziemy mieć większego problemu z wyborem upominku. Pora roku na pewno sprzyja aby przynieść piękne, wiosenne kwiaty, związane w ciekawym bukiecie. Sprawdź: więcej szczegółów. Jednak co niektórzy nie życzą sobie takich prezentów, ze względu na późniejszy problem z pozbywaniem się wyschniętych roślin. Kolejną alternatywą są trunki. Butelka, wyśmienitego, słodkiego wina, to zawsze elegancki i trafiony pomysł. Jest on zwłaszcza uniwersalny, w momencie kiedy udajemy się do persony niezbyt nam znanej, o której gustach nie mamy wiedzy.

wesele

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

Należy pamiętać, aby kupić najlepszy alkohol, jeśli dobrze poszukamy, możemy go znaleźć w bardzo przystępnej cenie. Wino trzeba oczywiście odpowiednio zapakować. Jeśli jesteśmy zaproszeni przez amatorów beletrystyki, możemy postarać się o jakąś interesującą pozycje wydawniczą. Najlepiej dyskretnie się zorientować, co nasi obdarowani mają na swojej półce, aby bezwiednie nie zdublować tomu. Ten pomysł sprawdzi się wyłącznie w przypadku, kiedy znamy zapatrywania zapraszających nas osób, nie każdy przecież ucieszy się z takiego prezentu i czym prędzej go odda.
Chrzest i komunia
W przypadku podarunków dla najmłodszych sytuacja wygląda inaczej. Owszem, wiosenne kwiaty także się przydadzą, jednak ucieszą bardziej matkę dziecka niż je samo.

Prezenty na chrzest są szczególnie ciężki. Zobacz więcej informacji: sprawdź.

Szukasz podobnych wiadomości na omawiany tu temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej zaproszenia ślubne a zobaczysz, że to było bardzo proste.

Zawsze możemy zainwestować w złotą biżuterię, jest to podarunek dość drogi, ale stanowi całkiem niezłą inwestycję. Jeśli nie będzie się podobać dziecku gdy podrośnie, zawsze może oddać go do jubilera i wymienić na cos lepszego, bowiem szlachetne kruszce nigdy nie tracą na wartości. Dla dzieci celebrujących komunię święta. również możemy nabyć biżuterie, ale tutaj sprawa jest prostsza. Możemy podarować jakiś pyszny i zdrowy koszyk słodyczy, który ucieszy zapewne każdego malca. Dodatkowo możemy dać zaproszenie na interesujący spektakl w kinie lub teatrze, oczywiście przeznaczony dla młodszych widzów. Trzeba tylko pamiętać, aby bilet był podwójny, żeby dziecko nie było zmuszone udać się tam samemu.
Zakup upominków na ważne, dostojne uroczystości, często spędza nam sen z powiek. Martwimy się co ofiarować jako prezenty na chrzest, czy kolorowe, wiosenne kwiaty przypadną do gustu pannie młodej? Dlatego dobrze zawczasu zrobić niewielki rekonesans, aby uniknąć wpadki.