Wyjazd motywacyjny do Berlina – na jakie biuro podróży się zdecydować?

Wyprawy integracyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym powstał cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1
Punkt pierwszy to zbiórka pod firmą i wyjazd z Wrocławia do Berlina.
Na miejscu grupa zostanie od razu zakwaterowana w Leonardo hotel Berlin i uda się do przyhotelowej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Kolejny punkt programu to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Na koniec dnia powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest oficjalna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Dzień 2
Po porannym posiłku planowany jest spacer po Berlinie: jako pierwszy punkt Brama Brandenburska. Następnie zwiedzanie Reichstagu, gdzie w miarę możliwości wejście na taras widokowy w szklanej kopule parlamentu. Później spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można zobaczyć m.in. Fontannę Przyjaźni oraz górującą nad placem wieżę telewizyjną Fernsehturm. Po drodze warto zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej wspaniałe wnętrze. Zaraz obok katedry jest Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone dekoracje i pokazy przenoszą zwiedzających w nastrojowy świat. Swoje arcydzieła prezentują tutaj wielcy malarze i wielu innych rzemieślników.

Jeśli zaciekawiły Cię tematy w tym wpisie, to kliknij w ten link oraz czytaj także (https://warsaw.nobuhotels.com/pl/meetings-events/) szczegółowych wiadomości.

Goście mogą na własne oczy ujrzeć jak powstają zachwycające rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy wielu artystów, takich jak np. żonglerzy oraz wykonawcy muzyki klasycznej. Mistrzowie kuchni serwują rozmaite posiłki, które zadowolą podniebienie niejednego turysty. Wszystko to oferują nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto warto skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum mieści się na trzech kondygnacjach kamienicy przy Friedrichstraße, obok starego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę zaczęło się w XVII wieku i której ostatnie skrzydło ukończono w 1746 roku, zniszczona w czasie wojny. Teraz odnowiona, zachwyca odwiedzających swoimi kosztownymi wnętrzami. W szczególności warta polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia chińskiego. Za pałacem znajduje się piękny ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum prezentuje eksponaty w trzech osobnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na zakończenie powrót do hotelu i obiad w przyhotelowej restauracji. Następnie wyjazd do domu. Na kolejne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Może zainteresuje Cię także: