O najciekawszych grach komputerowych

Branża gier wideo jest naprawdę bogata. W sklepach i w internetowych butikach można znaleźć tysiące produkcji. Dla nieobeznanego w tej kwestii nabycie właściwej gry jest ciężkie. Z tej przyczyny napisaliśmy ten króciutki poradnik, który wspomoże ciebie, drogi czytelniku, w wyborze dobrych tytułów.

pro evolution soccer z kotem

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli twoją pasją jest zdobywanie wiedzy na temat dawnych dziejów, wybierz gry strategiczne, których akcja ma miejsce w rozmaitych okresach w historii.

Często o rzeczach, które nam mogą się spodobać dowiedzieliśmy się na bazie recenzji. Może tak będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury zbliżonego tekstu.

Teraz w sprzedaży można zobaczyć dwie fantastyczne pozycje. Z pewnością wiele razy słyszeliście co nieco o słynnej serii Cywilizacja. Aktualnie w sprzedaży znajduje się piąta odsłona oraz 2 rozszerzenie do niej. Warto także przemyśleć zamówienie którejś gry z serii Total War.

Jeżeli lubisz po całym dniu pracy odprężyć się przy monitorze komputera, powinieneś zdecydować się na porządne First Person Shootery. W tej kategorii gier warto sprawić sobie Battlefield 3 albo Crysis 3.

Uwielbiasz szarady? Preferujesz przechodzić przez gry niespiesznie, ciesząc się klimatem? Przygodówki są w sam raz dla ciebie. Opłaca się sprawić sobie produkcje wydane parę lat temu, które mimo upływu lat dalej są rewelacyjne. Obowiązkową pozycją są gry Deponia oraz Broken Sword.

Uwielbiasz dużą prędkość, lecz obawiasz się kolizji i czatujących policjantów drogowych? Nie ma kłopotu. Zamów sobie jedną z masy oferowanych gier samochodowych. Aby rozrywka była jeszcze lepsza, możesz nabyć fantastyczną kierownicę, którą podepniesz do peceta. Twoją ukochaną formą zabijania czasu jest lektura dobrych książek? Możesz sprawić sobie którąś ze najlepszych gier gatunku Role Playing Games. Może ci się to wydawać nieprawdopodobne, ale granie w takie perełki jak Mass Effect albo Elder’s Scrolls: Skyrim to przeżycie zbliżone do czytania świetnej powieści.

Jeśli dawno temu grałeś na Atari bądź Sedze w jakieś stare pozycje, znajdziesz dla siebie wiele gier niezależnych, które reaktywują wspomnienia z poprzednich dekad.