Szukasz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Sprawdź propozycje firmy Patron Service – sporo w tym temacie.

Patron Service działa już od wielu lat jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Co proponuje firma Patron Service?

trip hop

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Firma Patron Service oferuje zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co wyróżnia tę firmę to z pewnością indywidualne podejście, kompleksowa oferta i integracyjne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową zajrzyj tutaj. Oferta skierowana jest do każdego typu odbiorców – agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm i biur, urzędów, firm produkcyjnych, jak również osób fizycznych.
Firma Patron Serwis zapewnia:
serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów w granicach miasta;
– serwis (jeszcze więcej) krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie kraju. usługa zostaje zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie. Istnieje też specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka bądź list trafia do odbiorcy w tym samym dniu lub kolejnego dnia wcześnie rano;
– serwis międzynarodowy – przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard lub ekspres;
– usługi transportu drogowego – cena za usługę liczona jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) oraz dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).
Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie internetowej.

Na stronie internetowej można szybko sprawdzić status przesyłki, poprzez wpisanie numeru listu przewozowego. Dostępna jest także opcja szybkiej wyceny przesyłki i zamówienia usługi.