Nowy i bardzo szybko zyskujący na popularności produkt finansowy.

W sektorze finansowym co chwilę ukazują się kolejne oferty wyrobów. Kuszą ludzi reklamami, wizjami na lepsze jutro. Banki i różne przedsiębiorstwa z segmentu finansowego wyprzedzają się w tworzeniu nowych produktów. Cofając się wstecz konto w banku, karta oraz różnego typu przelewy były płatne. Równocześnie z pojawieniem się konkurencji na rynku duża część tych produktów zaczęła maleć.

banknot polski

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz w połowie banków wszystkie te produkty są za free. Bez wątpliwości warunkiem jest to, że wypłata przelewana jest właściwie na to konto w banku. Jednak wracając do coraz to nowszych wyrobów. Jednym z owych wyrobów jest Lokata Bezkarna. Produkt ten od samego początku zwrócony do tzw klasy średniej- osób indywidualnych jak i posiadających działalność gospodarcza. Plusem jest to, że płacąc pieniądze, grupowane są one pół na pół. Połowa pieniędzy wpływa na oprocentowanie 5% a druga na 3 %.

Tymczasem oferta ta przeznaczona jest dla nowych klientów. Tzn, dla tych, jacy otwierają konto w danym banku. I tutaj posiadamy także określony wymóg: otóż składanie wniosku o Lokacie Bezkarnej należy zrealizować maksymalnie do miesiąca czasu od dnia otworzenia konta.

Ten tekst jest dla Ciebie interesujący? Masz chęć na następne posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj kultura organizacyjna w ten link.

Kapitalizacja procentów w owego typu lokacie następuje na koniec każdego z okresów, na jaki zdeponowaliśmy swoje oszczędności.

Zrozumiale ujmując w przypadku lokata Bezkarna jest to: część pierwsza to 3 miesiące, z kolei drugi okres to 9 miesięcy. Po zakończeniu okresu pierwszego deponowania, środki wracają na konto wraz z zdobytymi odsetkami. Kolejna część deponowanych środków dalej pracuje na drugiej lokacie do sfinalizowania drugiego okresu. Po jego skończeniu środki, tak samo jak w przypadku początkowej lokaty zasilają nasze konto – Zobacz więcej: czytaj więcej.

konto bankowe

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

Minimalna suma, którą trzeba deponować (oczywiście to jest zależne od banku, jednak te sumy są porównywalne) to 1000 złotych, zaś najwyższa suma to 500000 złotych. Przeważnie podanie na otwarcie Lokaty Bezkarnej jesteśmy w stanie wnieść za pomocą elektronicznego konta jak i tradycyjnie w oddziale banku. Umieszczanie oszczędności na owego typu lokacie jest wyjątkowo pewne , i przyciąga nowych klientów do ich zakładania. Lokata Bezkarna cieszy się w zawrotnym tempie rosnącą renomą.