Aby weselnicy mieli co rozpamiętywać. Bombowe atrakcje weselne

Sezon ślubny w pełni, a młode pary prześcigają się w propozycjach na „poprawienie” weselnego przyjęcia. Sam zespół już nie starczy. W tej chwili dodatkowe atrakcje weselne to anioły, pokazy sztucznych ogni oraz.

atrakcje weselne

Autor: Madeleine Deaton
Źródło: http://www.flickr.com
.. papier toaletowy ze zdjęciem młodej pary.
konferencja

Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz prawdopodobnie żadne wesele (warto poznać – polecana pracownia florystyczna) nie może odbyć się bez czekoladowej fontanny. Z reguły spływa z niej mleczna czekolada, choć do wyboru są też: truskawkowa, karmelowa albo o smaku cappuccino. 100 weselników pałaszuje na ogół mniej więcej 6 kg smakołyku, w którym można maczać 13 rodzajów owoców. Na analogicznej zasadzie funkcjonują fontanny procentowe i z sokiem. Niektórzy narzeczeni stawiają jednakże na nieco większą ekstrawagancję kulinarną. Wypożyczają maszyny do waty cukrowej, popcornu, a także hot-dogów. Zazwyczaj są atrakcją na poprawinach, na jakich jest większa ilość dzieci. Słodycze stanowią też podziękowanie za uczestnictwo w uroczystościach. „Dziękuję” możesz oznajmić w postaci miodu , torebki herbaty czy kawy, migdałów i czekoladek w lukrze i lizaków. Więcej filmów:
Są pary, które chcą w trakcie ślubu poczuć się niczym w niebie. Wynajmują zatem anioły. Defilują one na szczudłach w czasie składania życzeń przed kościołem i obsypują gości płatkami róż bądź kruszynkami złota. Możemy również wybrać tuby strzelające kolorowym konfetti lub banknotami falsyfikatami.

W atmosferę puszczane są także lampiony, para białych gołąbków, jak również balony wypełnione helem, wylatujące z olbrzymiego pudła przewiązanego kokardą. Ostatnio modna jest też obsługa barmańska podczas wesela – zobacz na . Koniecznie odwiedź powyższy adres