Urządzenie dla leniwych „dawaczy” upominków.

Następna okazja na wręczenie podarunku i następne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Najwyższego Kreatora magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą braku lenistwa, możemy sami wykonać niepowtarzalny podarunek. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie fantastycznych umiejętności aktorskich koleżanki, której imieniny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza sieciowe i poszukajmy czegoś interesującego w internecie.

Prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet oklepany, acz użyteczny prezent w postaci szklanej formy wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy pokusić się o bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, ciut trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki podarunek wykonany ze szkła i corianu, może z powodzeniem imitować luksusowy kryształ i marmur.http://www.angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/ (Fotograf Angelka tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela auta starszego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta.

Kiedy jednak chcemy podarować bliskiej osobie coś bardziej praktycznego i znamy jej wymiary, można pomyśleć nad zakupem ciuchów. Kobietom z całą pewnością do gustu przypadną suknie i sukienki (tu). Mężczyźni z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: ), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najciekawszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do solenizanta.