Karta przeżycia – niezbędnik w toku wszelkiej podróży survivalowej

Karta przeżycia pomimo swoich niewielkich rozmiarów, może okazać się praktyczna w wielu różnych sytuacjach. Powinno się mieć ją zawsze przy sobie, nie tylko w czasie wypraw survivalowych czy wycieczek, ale również w sytuacjach powszednich. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia ma takie akcesoria, jak na przykład otwieracz do puszek i otwieracz co butelek, mało tego jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę i skrobaczkę. Co więcej karta przetrwania posiada także klucz do śrub i ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni bądź portfelu, wskutek tego bez problemu wolno ją mieć przy sobie w wszelkiej sytuacji.

obóz przetrwania

Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest dzisiaj przez różnorodne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest istotnie delikatny, jest to bowiem wydatek około 10 złotych – Open Invest. Bezsprzecznie nie jest to wygórowana cena za tak pożyteczną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Netu możemy nadzwyczaj ekspresowo odszukać sklepy, jakie w swoim asortymencie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z prostotą będziemy zdołali przeciąć linkę, otworzyć puszkę bądź butelkę w ciągu paru chwil. Taka rzecz na biwakach bądź dłuższych wycieczkach jest wprost konieczna. Właściwie nikt z nas nie będzie osobno zabierał nożyka, otwieraczy rozlicznego rodzaju, linijki bądź śrubokręta. W karcie przeżycia odnajdziemy wszystko co zdoła nam się przydać, jednocześnie karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia zdoła okazać się pożyteczna nie wyłącznie mężczyznom, ale także kobietom.

Kobieta

Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli należysz do zaradnych kobiet, to karta przeżycia też zawsze powinna mieścić się w Twojej torebce czy też portfelu – czy karta przetrwania jest warta uwagi. Jeżeli więc jeszcze nie masz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dziś poznaj się z propozycją sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi. Kartę przetrwania zdołamy nabyć także w stacjonarnych sklepach z różnorodnego typu akcesoriami.

Chcę namówić Cię na autorskie www (http://palacjugowice.com/). To świeża witryna, która ma mnóstwo interesujących wpisów. Miło będzie też, jeżeli zamieścisz opinię.

Jeśli wybieramy się na biwak bądź wyprawę, to powinno zaopatrzyć się również w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak bidony na wodę, plecaki lub stosowną odzież.