Pierwsza randka – porady o czym rozmawiać, w co się ubrać i w jakim miejscu się spotkać

Czy na myśl o pierwszej randce czujesz tremę i zdenerwowanie? Masz szansę prosto przemóc stres i niepewność ustalając wcześniej najistotniejsze elementy randki, ostatecznie najtrudniejszy etap – którym jest umówienie się na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki paru efektywnym poradom przyjemnie spędzisz czas.

Gdzie umówić się na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę spotkania wybierz miejsce do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. restauracje, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i nadmiernie zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeżeli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy lub spotkanie może okazać się niezbyt ciekawa wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w dobrej atmosferze spędzić czas nie skupiając się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i styl ale nie staraj się na siłę zmienić swojego stylu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i odpowiednio dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

O czym rozmawiać na pierwszej randka?

Często Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając anegdotę lub zobacz też: poznań atrakcje komplementując drugą osobę. Co najważniejsze – staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.