Jaki prezent będzie dobry na osiemnastkę naszej córki? Co z pewnością się sprawdzi?

Nadchodzą osiemnaste urodziny naszej córki, do końca nie jesteśmy pewni co podarować jako prezent? Prócz zorganizowania przyjęcia na urodziny dla jej przyjaciół albo dla rodziny, dobrze jest podarować coś od nas. Jakiś upominek, jaki będzie przypominał o tej wyjątkowej dacie, jaką jest wejście w dorosłość. Będzie też długowieczny i pozwoli sprawi, że nasza córka powróci do tych wspomnień gdy będzie już starsza. Warto oczywiście również postarać się aby tego typu impreza została zapamiętana na długo, lecz i tak wspomnienia po czasie mogą wyblaknąć, natomiast taki upominek zostanie na lata.

pierścionek

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

Pewnie niejedna osoba ma trudność z wyborem czegoś odpowiedniego. Zatem co opłaca się kupić z tej okazji? Świetnym pomysłem może być zakupienie jakiejś biżuterii, jeżeli tylko jest dobrej jakości to będzie to pamiątka na lata. Po jakimś czasie córka spojrzy z sentymentem na taki podarunek od rodziców, który przypomni jej osiemnaste urodziny. Powinniśmy kupić coś ze szlachetnego kruszcu na przykład srebrne kolczyki kółka przydadzą się na wieczorne wyjścia (zobacz: szczegóły). Tak samo fajną pamiątką będzie jakiś ładny pierścionek. W salonach jubilerskich pierścionki srebrne występują w ogromnej ofercie. Jeżeli do tego wygrawerujemy coś na takim upominku to prezent będzie nawet bardziej wyjątkowy. Wspaniały prezentem może być również zegarek. Mamy wiele marek oferujących piękne zegarki, jakie służą na lata. Można wybrać jakiś uniwersalny materiał, tu znowu srebrno albo złoto doskonale się sprawdzi. Często również na pasku, lub na odwrocie jest możliwość wygrawerowania krótkiego zdania. Warto skorzystać z takiej możliwości. Taki podarunek, nawet jeśli nie będzie zaraz po urodzinach używany przez nasze dziecko, to z pewnością po czasie, już w dorosłym życiu, okaże się ładnym dodatkiem chociażby do eleganckich strojów.

kolczyki

Źródło: pixabay.com

Jednym z takich oryginalnych upominków może być też jakiś podarunek, jaki mamy w naszej rodzinie od bardzo dawna. Przykładowo srebrna broszka, którą dostaliśmy wcześniej od naszej mamy. Będzie to coś, co podkreśli ważność tej doniosłej chwili oraz da do zrozumienia naszej córce, że zaczyna tworzyć dalsze dzieje rodu swojej rodziny.

Podobny ciekawy tekst jest prezentowany tu, zatem sprawdź na stronie (https://zabawekczas.pl/produkty/samochody-i-pojazdy,2,1642) i sprawdź, co zobaczysz tutaj. To też powinno być dla Ciebie zajmujące.

Świadczy również o tym, iż traktujemy swoje dziecko już jako dorosłego osobnika, kogoś odpowiedzialnego jak również mamy do niej zaufanie. To nie jedynie prezent, ale też wyraźny sygnał, jak niesamowicie ważna dla nas jest.