Weekend w siodle – idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się nauczyć

Ruch to zdrowie – każdy Wam to powie, niemniej jednak niestety tylko nieliczni wcielają ową
ideę w życie. Dorośli niejednokrotnie spędzają cały swój czas za biurkiem, a dzieci nie potrafią oderwać się od komputera albo też telewizora Warto zadać sobie pytanie: w jaki sposób odwrócić tę niekorzystną sytuację?
Idealnym rozwiązaniem powyższego problemu jest bezsprzecznie weekend w siodle.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Konie uznawane są za wyjątkowo piękne, mądre zwierzęta, które fantastycznie „dogodują się“ z dziećmi. Należy nadmienić, że, dla malucha przyjście do stadniny koni to wyjątkowe przeżycie oraz wartościowe doświadczenie. odkrywa bowiem nieznane mu dotąd odgłosy, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szacunku do zwierząt. Może też się wyciszyć. Widać zatem jasno, że kontakt z koniem pociąga za sobą niemało korzyści na różnorodnych płaszczyznach rozwoju malucha – zarówno motorycznej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.
Nie zwlekaj! Zbierz całą familię i przyjeżdżaj do stadniny koni! Weekend w siodle dowiec się wiecej o weekend w siodle to świetna okazja do tego, żeby – z dala od codziennego zgiełku – odpocząć na łonie natury, oczyścić umysł, a także zdobyć nowe doświadczenia oraz zyskać czterokopytnego przyjaciela!