Prezent dla dziesięciolatka

Wybór interesującego podarku dla dziesięciolatka nie jest prosty, szczególnie jeśli zależy nam na tym, ażeby zabawka nie pozostała rzucona w kąt. Najbezpieczniej postawić na zakup prezentu zgodnego z zainteresowaniami potomka – wtenczas mamy pełne przekonanie, że się spodoba.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Dzieci w wieku 10 lat pomału kończą już okres dzieciństwa i wkraczają w dojrzewanie. Dla niektórych może być to początek trudnego okresu, pełnego skrajnych emocji jak też niezwyczajnych zachowań. U niektórych początek okresu dojrzewania przebiega stopniowo oraz łagodnie. Zdarza się, że zmiana jest niezauważalna dla samych rodzicieli, jednakże w większości przypadków przebiega ona raptownie oraz jest przyczyną do niepokoju. 10-latki stają się coraz to bardziej samodzielne, lecz nadal potrzebują pieczy oraz czasu spędzonego razem z rodzicielami. Dziesięciolatki mają już zazwyczaj jasno określone zamiłowania i poświęcają im dużą część czasu wolnego, dlatego wybierając upominek dla dziecka w owym wieku koniecznie bierzmy pod uwagę to, co uwielbia jak też czym się pasjonuje.

Kraków nocą

Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety we współczesnym świecie grają bardzo istotną funkcję. Uwielbiają je nie wyłącznie dorośli, lecz również dzieci. Idealnie sprawdzą się one w roli upominku dla dziecka, lecz powinny być dostosowane do wieku. Tylko wtenczas będą spełniać swoją funkcję. Prawdziwym przebojem pośród młodzików są smartwatche. Kolejnym urządzeniem są okulary 3D.

Wystarczy, że włożymy do nich smartfon po czym uruchomimy stosowną aplikację i można przenieść się w wirtualny świat. Jeśli pragniesz kupić podarek tradycyjny w formie, proponuję zestaw “mały iluzjonista”.