Podarunki świąteczne: Co kupić bliskim na gwiazdkę?

Do Bożego Narodzenia zostały tylko 3 weekendy. To największy czas, by rozejrzeć się za upominkami. Jak pokazują analizy większość z nas robi to na ostatnią sekundę, natomiast osoby, które posiadają już komplet świątecznych podarunków możemy przeliczyć na palcach jednej dłoni. Grudzień jest to miesiąc, któremu towarzyszy nieprzemijający kłopot: co wybrać na podarunki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swym życiu mężczyzny musisz wybrać coś szczególnego. Skarpetki oraz majtki odpadają. Prezenty pod choinkę dla niego nie mogą być pospolite. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie szczególny.

prezent

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jeśli chodzi o podarki dla mężczyzn, rzecz nie jest prosta. Jeżeli chcemy by nasz ukochany dostał w tym roku oryginalny prezent, spróbujmy spełnić jakieś jego skryte marzenie. Może jako chłopczyna marzył o czymś i ciągle to wspomina? Pamiętajmy, że nawet w tych najtwardszych mężczyznach tkwi mały chłopiec, który z miłą chęcią „popykałby sobie w piłkę” bądź spędził cały tydzień młócąc w najnowszą grę. By nasz prezent był dużą frajdą przypomnijmy sobie te małe i duże marzenia osoby, jaką chcemy obdarować. Być może Windows XP? Może najnowsza konsola do gier? Uniwersalny upominek stanowią telefony Nokia – telefony nokia.

Przeprowadź mały “wywiad”, może twojemu facetowi przydałaby się nowiutka rozdrabniarka do gałęzi? A może marzy o czymś całkiem niebanalnym? Może skok ze spadochronu? Może przydałaby mu się po prostu stacja pogodowa – dowiedz się więcej

prezent

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Prezenty dla każdego. Stylowe rękawiczki, szale, nowości książkowe – to tylko niektóre rzeczy, które sprawdzą się, gdy brak nam pomysłu. W asortymencie wielu marketów, w czasie przedświątecznym, pokazują się tak zwane komplety kosmetyków. Ciekawie ozdabiane mogą być uniwersalnym prezentem dla każdego. Kosztują rozmaicie – od 15 zł do 200 zł. Coraz bardziej popularne są także tak zwane, bony prezentowe. Nabywamy je w markecie, podarujemy bliskiej osobie, zaś ta – za sumę na bonie – sama wybierze to, co ucieszy ją najbardziej. Niemniej jednak przy całym tym wariactwie zakupów pamiętajmy o radości, bowiem to właśnie ona jest najważniejsza. I dla osoby darzonej i dla tej, która podarunek nabywa.