Sztuka i kultura slow life

Odwiedzanie interesujących terenów z fantazją, z daleka od cywilizacji

Niekiedy wystarczy odrobina wytrwałości, trochę wiedzy ale też i fantazji, by przeżyć wspaniały weekend, nabrać sił i powrócić w poniedziałek rano do pracy z bagażem pełnym nowych sił witalnych. Bywają wioski, otoczone ze wszystkich stron lasem a dodatkowo ten las w każdą stronę rozciąga się po kilkanaście kilometrów.

Koszulka z Orłem – oryginalny podarek dla rodziny

Rozległy asortyment upominków i przeróżnego rodzaju drobiazgów w sklepach gwarantuje możliwość wybrania idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Niemniej wybór nie zawsze jest prosty, zwłaszcza wówczas, gdy chcielibyśmy podarować prezent faktycznie nietuzinkowy, czyli taki, którego nie da się od ręki kupić w sklepie i który będzie wyjątkowy, bowiem dedykowany jedynie tej konkretnej osobie. Tego typu prezentem mogą być chociażby popularne coraz bardziej ramki 3D ze zdjęciem danej osoby, ale także bardzo dobrym rozwiązaniem są koszulki z Orłem.

Także ty możesz pomóc – zorientuj się, w jaki sposób przekazać 1 % swojego podatku?

Pomaganie innym to niesłychanie istotny element naszego powszedniego życia. O ile nie sprawia nam kłopotu pomoc bliskim, gdyż zawsze możemy im pomóc w remoncie mieszkania czy pożyczyć bądź nawet dać niewielką sumę, jeśli tylko budżet nam na umożliwia, o tyle nie zawsze wiemy, jak udzielić wsparcia innym osobom. A jest na to naprawdę łatwa metoda – można przekazać 1 procent swojego podatku sporządzając rozliczenie roczne, do którego każdy podatnik jest zobowiązany. Co dokładnie trzeba zrobić?